ÜSTÜNLÜKLERİ

BİOXİ  yapılan invivo çalışmalarda cilt üzerinde irritan etkileri olmadığı gibi ,mutajenik ve sitotoksik etkileri de görülmemiştir.

Göz tahriş : Göz tahrişi yok
Deri hassasiyeti : Cilt hassaslaşması yok
Primer Dermal Tahriş : Dermal irritasyon, eritem veya ödem yok
Akut oral toksisite : Oral toksisite yok
Bakteriyel Mutajenite : Mutajenik değil

İRİTASYON TESTİ ( görüntüle )

ETKİNLİK

BİOXİ  yara bakımında, enfeksiyonu ortadan kaldırmak, yarayı temizlemek, nekrotik dokuları uzaklaştırmak  için yaralara doğrudan uygulanabilen, güvenli, doğal yoldan etkili, doku dostu bir solüsyondur. Bu etkinliği maksimum düzeylerdedir .Akut ve kronik yaralarda güvenle kullanılır. pH Nötr’dür.

etkinlik-HOCI

Yapılan laboratuar testlerinde ;

Staphylococcus spp, Candida albicans, Pseudomonas spp., E. coli gibi patojenlerin 99.999% ‘u saniyeler içersinde öldürdüğü görülmüştür. Son derece güvenli ve  etkili  olduğunu kanıtlamıştır. Ağız, burun ve hatta göz çevresindeki yaralara doğrudan uygulanabilir. Yapılan klinik deneylerde güvenliği test edilmiş, sitotoksik olmadığı, irritasyon yapmadığı, duyarlılaştırıcı olmadığı kanıtlanmıştır. Kullanımı için herhangi bir klinik kontrendikasyonu yoktur.

ANTİMİKROBİYEL TEST ( görüntüle )

ALGİSAL TEST ( görüntüle )

VİRUSİDAL TEST ( görüntüle )

KLİNİK SONUÇLAR

AMERİKA YAPILAN TEST ( görüntüle )

BAKTERİSİDAL ETKİ ( görüntüle )

DİYABETİK AYAK ÜLSERİ ( görüntüle )

J.LOWER CARE JOBW ( görüntüle )

J.LOWER EXT ( görüntüle )

BİOXİ Dermatolojik Test ( görüntüle )

Alkol Bazlı El Dezenfektanı Covid-19 Etkinlik Testi ( görüntüle )

COVID_RAPOR-ALKOLBAZLI EL VE CİLT

Alkolsüz El Dezenfektanı Covid-19 Etkinlik Testi ( görüntüle )

COVID_RAPOR-HOCL
dezenfektanci.com | Online Satış

Son günlerde özellikle e-ticaret platformlarında Bioxi markamız adı altında sahte ürün satışı yapıldığı tespit edilmiştir.

Siz değerli ziyaretçilerimizden ricamız; Bioxi markalı dezenfektan ürünü satın alımlarınızda www.dezenfektanci.com ya da Bioxi Yetkili Satıcılarını tercih etmeniz.

Ürünlerimizin satış fiyatları www.dezenfektanci.com adresinde olduğu gibidir. Bu fiyatların çok altında satış yapan firmalardan uzak durmanızı ve alışveriş yapmamanızı önemle rica ederiz.

Bu firmaların sattığı ürünlerin orijinalliğinin şüpheli olması ve içerisinde insan sağlığını doğrudan etkileyen zararlı kimyasallar olma olasılığı çok yüksektir.

Halk sağlığını doğrudan ilgilendiren bu durum için sahte ürün satışı yapan firmalar tespit edilmiş olup, ilgili firmalar için yasal süreç başlatılmıştır.

Kamuoyuna önemle duyurulur.

Biotem Oksilite Medikal - Bioxi