BİOXİ®  SEBZE VE MEYVE

SADECE MARKETLERDE

İleri Alman Teknolojisi ile üretilen Bioxi Mutfak Sebze, meyve ve salatalar ile gıdaların temas ettiği yüzeylerin hijyeni için en etkili yeni nesil dezenfektanlar arasında yer alan Hipokloröz içermektedir.

Bioxi Mutfak zararlı patojenleri saniyeler içerisinde %99,99 oranında yok ederek doğal su haline dönüşür böylece uygulandığı gıda ve yüzeylerde kalıntı bırakmaz.

ISO, OHSAS, FDA, EPA, CE ve Helal Gıda Sertifikaları ve yeterlilik belgelerine sahip Bioxi Mutfak, üstün kalitesi ile mutfağınızın vazgeçilmezi olacaktır.

Bioxi Mutfak, mutfağımızın ve gıdalarınızın hijyeninde etkin bir temizlik ile sağlığımızı korumamızda en etkin yardımcıdır.

Yıkadığınız  Meyve, Sebze  ve Salataları güvenle tüketirken, gıdalarınızı hazırladığınız mutfak ekipmanları ve yüzeyleri ağır metal ve zararlı kimyasallar içeren ürünler kullanmadan güvenli bir şekilde hijyeni sağlayabilirsiniz.

NERELERDE KULLANILIR?

  • Sebze, Meyve ve Salataların yıkanmasında,
  • Sebze, Meyve ve Salataların üzerindeki olası tarım ilaçlarından arındırılmasında,
  • Gıda ile teması olan yüzeylerin hijyeninde,
  • Mutfak ekipmanlarının temizliği ve hijyeninde,
  • Kesme tahtası, saklama kapları, tencere, bıçak, servis tahtaları benzeri mutfak gereçlerinin hijyeninde,
  • Buzdolabı ve derin dondurucuların hijyeninde ve oluşan kötü kokuların giderilmesinde,
  • Mutfak gereçlerinde oluşan kötü kokuların giderilmesinde,
  • Bioxi Mutfak ile hazırlanan buz ile paketlenen taze yiyecekler, sebzeler, et ve deniz ürünleri üzerindeki patojen yüklerini azaltacağından ürünlerin; taşıma, depolama ve rafta kalma süresini uzatmaktadır.

KULLANIM ŞEKLİ

Sebze, Meyve ve Salataların Hijyeninde;

Sebze ve Meyveler üzerindeki kaba kir temiz su ile yıkanarak temizlenir.  Bir kap içerisinde 1 Litre suya 50 ml (Yaklaşık 1/4 Çay Bardağı) Bioxi Mutfak ilave edilerek durulama suyu hazırlanır. Sebze, Meyve ve Salatalar hazırlanan bu suda 5 dakika bekletilir. Temiz su ile son bir durulama yapılarak ürünlerin hijyeni sağlanır.

Mutfak Ekipmanları, Derin Dondurucu ve Buzdolaplarının Hijyeninde;

Mutfak ekipmanları ve yüzeylere 1 litre suya 100 ml (Yaklaşık ½ Çay Bardağı) Bioxi Mutfak ilave edilerek temizleme suyu hazırlanır. Yüzey bu temizleme suyu ile Temiz bir bez vasıtasıyla silinir. Durulama ve kurulama gerektirmez.

dezenfektanci.com | Online Satış

Son günlerde özellikle e-ticaret platformlarında Bioxi markamız adı altında sahte ürün satışı yapıldığı tespit edilmiştir.

Siz değerli ziyaretçilerimizden ricamız; Bioxi markalı dezenfektan ürünü satın alımlarınızda www.dezenfektanci.com ya da Bioxi Yetkili Satıcılarını tercih etmeniz.

Ürünlerimizin satış fiyatları www.dezenfektanci.com adresinde olduğu gibidir. Bu fiyatların çok altında satış yapan firmalardan uzak durmanızı ve alışveriş yapmamanızı önemle rica ederiz.

Bu firmaların sattığı ürünlerin orijinalliğinin şüpheli olması ve içerisinde insan sağlığını doğrudan etkileyen zararlı kimyasallar olma olasılığı çok yüksektir.

Halk sağlığını doğrudan ilgilendiren bu durum için sahte ürün satışı yapan firmalar tespit edilmiş olup, ilgili firmalar için yasal süreç başlatılmıştır.

Kamuoyuna önemle duyurulur.

Biotem Oksilite Medikal - Bioxi