ANTİSEPTİK GARGARA

[cws-row cols=1 id=”cols1″][col span=12][cws-widget type=text title=””]

Antiseptik Gargara Neden kullanılmalı?

Ağız yaralarından birçok kişi (%25) mustariptir. Aft diye de bilinen ağız yaraları (ülserleri), ağızda dil, diş̧ eti, yanak, damak gibi hassas bölgelerde meydana gelen kişinin yemek yemesine, bir şeyler içmesine, konuşmasına engel olmakta hatta tükürük salgılarını bile kontrol edememesine neden olmaktadır. Bioxi Antiseptik Gargara içerdiği dezenfektan özelliği ile ağızda mevcut bulunan bakteri sayısını azaltır ve buna bağlı olarak ağız kokusunu ortadan kaldırarak hastalık ve yara oluşmasına engel olur. Yemeklerden sonra ağzı Bioxi Antiseptik Gargara ile çalkalamak, bir miktar yemek artığını temizlediği gibi, ağızda yerleşecek olan patojenleri daha yerleşemeden yok eder. Ağız içerisinde koruyucu bir etki yaparak bakteri kaynaklı tahriş ve ağrıların oluşmasını önler. Bakterilere karsı doğal bir ürün olan Bioxi  Gargara etkin ve güvenli bir şekilde ağız içi temizliğinde kullanılabilmektedir.

– Anti-Toksiktir.
– Tahriş etmez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
– İyot, Alkol, Fenol, Aldehit gibi Zararlı Hiçbir Kimyasal ve Ağır Metaller İçermez.
-Bakterilere, mantarlara, virüslere, sporlara, organik kontaminasyonlara hızlı bir etki gösterir.
– Kötü kokuları yok eder

Yediğimiz yiyeceklerden, içtiğimiz sulardan ve meyvelerden ağız içinde dişlerimizin aralarında bakteriler yoğun bir şekilde bulunabilmektedirler. Bioxi Antiseptik Gargara içerdiği dezenfektan özelliği ile ağızda mevcut bulunan patojen sayısını azaltır ve buna bağlı olarak ağız kokusunu ortadan kaldırarak hastalık ve yara oluşmasına engel olur. Yemeklerden sonra ağzı Bioxi Antiseptik Gargara ile çalkalamak, bir miktar yemek artığını temizlediği gibi, ağızda yerleşecek olan bakterileri daha yerleşemeden yok eder. Ağız içerisinde koruyucu bir etki yaparak bakteri kaynaklı tahriş ve ağrıların oluşmasını önler. Bakterilere karsı doğal bir ürün olan Bioxi Antiseptik Gargara etkin ve güvenli bir şekilde ağız içi temizliğinde kullanılabilmektedir.

AB Yönetmelik. : T.C. Sağlık Bakanlığı, Gargara olarak ruhsatlandırılmıştır. Avrupa ve Amerika Lisanslarına Sahiptir.

Kimyasal Bileşimi ve Özellikleri: Aktif Klor %0,0229 ( Cas no: 7681-52-9)(g/l veya % w/w), NaOCl %0,024 ,  Yardımcı Madde: Çözücü % 99.976 Süper Aktif Su  ( Redoks Değeri > 950mV)

KULLANMADAN ÖNCE ETİKETİ ve PROSPEKTÜSÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.

[/cws-widget][/col][/cws-row]

dezenfektanci.com | Online Satış