Bioxi® EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ

1. Evcil hayvanlarınızın yaşam alanlarının sterilizasyonu sağlar.
2. Doğum alanlarının temizlenmesinde kullanılır.
3. Hayvan barınaklarının dezenfeksiyonunda kullanılır.
4. Mama kaplarının dezenfeksiyonunda kullanılır.
5. Hayvan nakil araçlarının dezenfeksiyonunda kullanılır.
6. Hayvan hastahaneleri ve veteriner kliniklerinin dezenfeksiyonunda kullanılır.
7. Zararlı patojenlerin neden olduğu hastalıklara karşı korumada kullanılır.
8. Tırnak araları ve tüylerin arasına sıkılarak dezenfeksiyonu sağlar.


Kullanım Alanları: Bioxi®
Dezenfekte edilecek ortam ve yüzeylerdeki organik madde miktarına bağlı olarak birebir veya 1/2 – 1/5 – 1/30 – 1/40 – 1/50 – 3/100- 1/800 – 1/1000 oranında seyreltilerek; dozajlama, sisleme, ULV, püskürtme, silme, paspaslama, yıkama şeklinde kullanılır.

dezenfektanci.com | Online Satış

Son günlerde özellikle e-ticaret platformlarında Bioxi markamız adı altında sahte ürün satışı yapıldığı tespit edilmiştir.

Siz değerli ziyaretçilerimizden ricamız; Bioxi markalı dezenfektan ürünü satın alımlarınızda www.dezenfektanci.com ya da Bioxi Yetkili Satıcılarını tercih etmeniz.

Ürünlerimizin satış fiyatları www.dezenfektanci.com adresinde olduğu gibidir. Bu fiyatların çok altında satış yapan firmalardan uzak durmanızı ve alışveriş yapmamanızı önemle rica ederiz.

Bu firmaların sattığı ürünlerin orijinalliğinin şüpheli olması ve içerisinde insan sağlığını doğrudan etkileyen zararlı kimyasallar olma olasılığı çok yüksektir.

Halk sağlığını doğrudan ilgilendiren bu durum için sahte ürün satışı yapan firmalar tespit edilmiş olup, ilgili firmalar için yasal süreç başlatılmıştır.

Kamuoyuna önemle duyurulur.

Biotem Oksilite Medikal - Bioxi