Büyükbaş ve Küçükbaş

Bioxi® BÜYÜK VE KÜÇÜKBAŞ HAYVANCILIK DEZENFEKSİYON ÜRÜNLERİ

Çiftliklerinizde uygulanan rutin temizlik ve kimyasallar, virüsler ve sporlu bakteriler başta olmak üzere birçok zararlı mikroorganizmayı gidermek için yeterli değildir. Süt sağım sistemleri, soğutma tankları, iletim boruları, biberon vb. süt ile bulaşık ekipmanlarda temizlik ile giderilemeyen kalıntı ve tabakalar, patojenler için uygun besi ortamlarıdır. Süte bulaşan başta bakteri olmak üzere zararlı patojenler, sütün değerini ve kazancınızı düşürerek gıda kaynaklı hastalıklara sebep olur.

➢ Süt ineklerinde sıkça görülen Mastitis sorununu büyük ölçüde önler.
➢ Büyük baş hayvanların tırnak aralarındaki ve vücutlarındaki mantarları yok etmesini sağlar.
➢ Düzenli uygulama Periyodu ile Bakterileri, mantarları, koli bakterilerini, legionella, salmonella, brucella gibi zararlı bakterileri yok eder. Şap gibi (H1N1)virüslerini başarılı şekilde inaktif eder.
➢ Yemden yararlanma oranını artırır. Büyümeyi hızlandırır, verimi arttırır.
➢ Stres ve tansiyonu önleyerek sakatlık ve yaralanmaları azaltır.
➢ Hayvan derisinin sağlıklı ve parlak olmasını sağlar.

dezenfektanci.com | Online Satış

Son günlerde özellikle e-ticaret platformlarında Bioxi markamız adı altında sahte ürün satışı yapıldığı tespit edilmiştir.

Siz değerli ziyaretçilerimizden ricamız; Bioxi markalı dezenfektan ürünü satın alımlarınızda www.dezenfektanci.com ya da Bioxi Yetkili Satıcılarını tercih etmeniz.

Ürünlerimizin satış fiyatları www.dezenfektanci.com adresinde olduğu gibidir. Bu fiyatların çok altında satış yapan firmalardan uzak durmanızı ve alışveriş yapmamanızı önemle rica ederiz.

Bu firmaların sattığı ürünlerin orijinalliğinin şüpheli olması ve içerisinde insan sağlığını doğrudan etkileyen zararlı kimyasallar olma olasılığı çok yüksektir.

Halk sağlığını doğrudan ilgilendiren bu durum için sahte ürün satışı yapan firmalar tespit edilmiş olup, ilgili firmalar için yasal süreç başlatılmıştır.

Kamuoyuna önemle duyurulur.

Biotem Oksilite Medikal - Bioxi