Atçılık Alanı

Bioxi® AT VE AT YETİŞTİRİCİLİĞİ ÜRÜNLERİ

Kullanım Alanları: Operasyon sahasındaki derinin ve ellerin antisepsisi; Muköz ve Seröz Zarların Antisepsisi; Yara, yanık, sıyrık, apse, piyeten, aktinomikoz vakalarında; Dermatomikozis tedavilerinde;Tavla, padok, mera ve sundurmaların dezenfeksiyonu; gebelik dönemlerinde; virüs, bakteri ve mantar riskine karşı hijyen kontrolü; Doğumda oluşabilecek patojenik kontaminasyonları yok etmede; Hastalık olduğu bilinen ortamlarda; Ağız boşluğu ve meme başlarındaki lezyonların antiseptisi ; Bağırsak hastalıkları tedavisinde; Tırnak lezyonların antiseptisi; patojenik hastalıkların önlenmesi ve tedavi süresinin kısaltılması; At battaniyelerinin dezenfeksiyonu; İçme sularının ve yemlerin hijyeninde güvenle kullanılır.

dezenfektanci.com | Online Satış

Son günlerde özellikle e-ticaret platformlarında Bioxi markamız adı altında sahte ürün satışı yapıldığı tespit edilmiştir.

Siz değerli ziyaretçilerimizden ricamız; Bioxi markalı dezenfektan ürünü satın alımlarınızda www.dezenfektanci.com ya da Bioxi Yetkili Satıcılarını tercih etmeniz.

Ürünlerimizin satış fiyatları www.dezenfektanci.com adresinde olduğu gibidir. Bu fiyatların çok altında satış yapan firmalardan uzak durmanızı ve alışveriş yapmamanızı önemle rica ederiz.

Bu firmaların sattığı ürünlerin orijinalliğinin şüpheli olması ve içerisinde insan sağlığını doğrudan etkileyen zararlı kimyasallar olma olasılığı çok yüksektir.

Halk sağlığını doğrudan ilgilendiren bu durum için sahte ürün satışı yapan firmalar tespit edilmiş olup, ilgili firmalar için yasal süreç başlatılmıştır.

Kamuoyuna önemle duyurulur.

Biotem Oksilite Medikal - Bioxi